ŽURNALAS ‘”TIPU TAPU” – IR UKRAINIEČIŲ VAIKUČIAMS

Žurnalo vaikams “Tipu Tapu” kūrybinės grupės vadovas, rašytojas Stanislovas Abromavičius pasidžiaugė, kad pirmasis, pavasarinis šių metų žurnalo numeris daug  vietos skyrė ir ukrainiečių autorių, rašiusių ir rašančių vaikams, kūrybai, skelbiami jų eilėraščiai, jautriai kalbama apie besitęsiančią Rusijos agresiją – “Į Žemę atėjęs pavasaris mums atnešė nerimo, skausmo ir ašarų, žvelgiant į karą kaimyninėje Ukrainoje. Lietuva, kaip ir visa Europos Sąjunga, bei kitos pažangios šalys gelbsti ukrainiečius, narsiai kovojančius prieš Rusijos užpuolimą. Tikime, kad gera valia nugalės, karas baigsis, sugrįš taika ir galėsime vėl džiaugtis atgimusia gamta”. Žurnalas bus dalinamas ukrainiečių pabėgėlių vaikučiams, rengiami susitikimai, skaitymai.

Mokytoja ukrainietė Oksana su malonumu priėmė žurnalą ir knygas, Stanislovo Abromavičiaus dovanotas ukrainiečių vaikučių mokyklėlei. 

Stanislovas Abromavičius ukrainiečių mokyklėlei, įsikūrusiai Kaune, BLC verslo centre Vienybės a., dovanojo žurnalų “Tipu Tapu” ir savo bei kitų autorių knygelių (per dvidešimt) vaikams. Mokytoja ukrainietė Oksana, mokanti lietuviškai, su malonumu priėmė knygas,  džiaugėsi, kad mes, lietuviai, esame jų draugai ir nelaimėje neužmirštame jų. Žadėjo vaikams perskaityti eilėraštį ar mįslę lietuviškai, paskui išversti į ukrainiečių kalbą. 

Žurnalo vaikams “Tipu Tapu” pavasario numeris su ukrainiečių autorių eilėraščiais vaikams

Žurnalo vaikams “Tipu Tapu” pavasario numeris su ukrainiečių autorių eilėraščiais vaikams

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *