IRENOS MIKULIČIŪTĖS-MIKOS PARODOS “APIE KAUNĄ IR KAUNIEČIUS” PRISTATYMAS

Susitikimas su tapybos parodos „Apie Kauną ir kauniečius“ autore Irena Mikuličiūte-Mika  gegužės 18 d. 16 val. Kauno Vinco Kudirkos viešosios bibliotekos Meno ir muzikos skyriuje (A. Mapu g. 18, Kaunas).
„Koks Kaunas be savo žmonių ir akį džiuginančių peizažų!“, – apie savo parodą kalba tapytoja Irena Mika. Ji, ketvirtos kartos kaunietė, parodą skiria savo mylimam gimtajam Kaunui ir jo žmonėms. Iš drobių į mus žvelgia autorės močiutė Onutė Skirgailaitė ir senelis Petras Mikuličius, apdovanoti Pasaulio Tautų teisuolių medaliais. Čia galima sutikti Kauno poetus, aktorius ir kitus dailininkės bičiulius. Kaip visuomet, menininkė džiugina šviesiomis ir ryškiomis spalvomis, drąsia ekspresija.
I. Mikuličiūtė-Mika – dailininkė tapytoja, dailės pedagogė, galeristė, Lietuvos dailininkų sąjungos narė, Lietuvos dailės ugdytojų draugijos narė, Lietuvos meno galerininkų asociacijos ir Nacionalinių kūrybinių industrijų asociacijos narė, iki šiol yra surengusi bei dalyvavusi daugiau kaip 60 parodų, plenerų bei kitų meno projektų.
Paroda „Apie Kauną ir kauniečius“ bibliotekos Meno ir muzikos skyriuje veikia visą gegužės mėnesį.
Renginys ir paroda – tarptautinio festivalio „Poezijos pavasaris“ programos Kaune dalis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *