FESTIVALIS “KAUNO LITERATŪROS SAVAITĖ” KVIEČIA!

Festivalis “Kauno literatūros savaitė” kviečia į ypatingą literatūros renginį – susitikimą su vienu ryškiausių Ukrainos rašytojų Jurijumi Andruchovyčiumi, kuris vyks rugsėjo 16 d., 19 val., Czeslawo Miloszo gimtinėje Šeteniuose. 

Į Lietuvą J. Andruchovyčius atvyksta festivalio „Kauno literatūros savaitė“ kvietimu. Ši viešnagė pradeda naują Vytauto Didžiojo universiteto organizuojamą literatūrinių vakarų ir paskaitų ciklą „Šetenių skaitymai“, kurių metu žymūs pasaulio rašytojai ir intelektualai kartu su lietuvių skaitytojais gvildens opiausius šiuolaikinio gyvenimo ir kultūros klausimus.  Atviri renginiai vyks Kaune, o kviestinių svečių iš literatų bendruomenės ir literatūros mylėtojų tarpo susitikimas su autoriais lauks Šeteniuose, menančiuose ne tik vienintelį Nobelio literatūros premijos laureatą, kilusį iš Lietuvos, bet ir turtingą daugiakultūrę mūsų šalies tradiciją. 

Pirmąjį „Šetenių skaitymų“ svečią kalbinsime apie dramatišką Ukrainos dabartį ir praeitį, apie jo kūrybinį kelią, išgirsime rinktinius tekstus originalo kalba ir lietuviškai. Pokalbis, be abejo, siesis ir su Šetenių patronu bei rugsėjo 15 d. Kaune pristatomu, specialiai šiai progai Jurijaus Andruchovyčiaus parašytu tekstu, kuriame rašytojas plėtoja Miloszo esė knygos „Pavergtas protas“ idėjas (nuoroda į renginį Kaune https://bit.ly/j_andruchovic). 

Po skaitymų laukia užkandžiai, vyno ar nealkoholinio gėrimo taurė bei galimybė pratęsti bendravimą su rašytoju neformalioje aplinkoje. 

Vietų skaičius Šeteniuose ribotas, todėl prašome jūsų užsiregistruoti internetu iki rugsėjo 9-osios. Registracijos nuoroda https://bit.ly/jurij-andruchovic.  Užsiregistravusiems atsiųsime tikslius kelionės nurodymus.  

Iki pasimatymo „Šetenių skaitymuose“! 

Kauno literatūros savaitės vardu Rūta Eidukevičienė ir Laurynas Katkus 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *