ARTĖJA TARPTAUTINIO POEZIJOS FESTIVALIO “POEZIJOS PAVASARIS” 2024 KAUNE IŠKILMINGAS ATIDARYMAS

 

Artėja jubiliejinis, 60-asis Tarptautinis poezijos festivalis “Poezijos pavasaris” 2024, kurį visoje Lietuvoje rengia Lietuvos rašytojų sąjungos Rašytojų klubas. Be abejo, nemažai poetinių skaitymų, susitikimų, garsiųjų mūsų poetų pagerbimų tradiciškai numatyta ir Kaune. Skelbiame Rašytojų klubo ir LRS Kauno skyriaus organizuojamų PP renginių sąrašą. 

Festivalis prasidės gegužės 12 d. sekmadienį, 12 val. kaip ir praėjusiais metais mūsų bičiulio ir partnerio – Kauno valstybinio muzikinio teatro sodelyje. 

Savo eiles skaitys didelis Kauno ir kitų miestų poetų būrys, jiems talkins aktoriai, poezijos skaitovai Olita Dautartaitė ir Petras Venslovas. Festivalio atidarymo dalyvius ir svečius pasitiks Kauno valstybinio muzikinio teatro orkestro fanfarų kvartetas bei lauks kitos staigmenos. 

“Poezijos pavasaris” 2024 Kaune partneriai, rėmėjai ir bičiuliai yra Maironio lietuvių literatūros muziejus ir jo padaliniai, Kauno valstybinis muzikinis teatras, leidykla “Kauko laiptai”, kultūros ir meno žurnalas “Nemunas”, I. Mikuličiūtės dailės galerija, savaitraštis “Kauno diena”.

Projektą iš dalies finansuoja Kauno miesto savivaldybės programa “Iniciatyvos Kaunui”.  

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *