Šiuolaikinės literatūrinės pasakos konkursas

Rašytojo Juliaus Kaupo piešinys

„Ir iš tikrųjų susipina pasaka su tikrove, kaip laimė ir nelaimė žmogaus gyvenime. Ir kur čia tada atskirsi, kur pasaka, o kur tikrasis gyvenimas?“ – rašė Kazys Boruta „Baltaragio malūne“.

2020-uosius galima vadinti pasakų metais: šiemet minime folkloriškojo „Baltaragio malūno“ 75-metį, jo autoriaus 115-ąjį gimtadienį, taip pat pasakų kūrėjo Juliaus Kaupo 100-metį.

Ta proga kviečiame pasinerti į stebuklų pasaulį ir sukurti savo pasaką! Ilgesnę, trumpesnę, paremtą tikrais nutikimais ar įkvėptą nežabotos vaizduotės, svarbiausia – originalią, nepaprastą, šiuolaikinę literatūrinę pasaką!
Pasakų laukiame iki 2020 m. kovo 20 d.

Darbus, nurodę savo vardą, pavardę, amžių, miestą, telefono numerį ir el. paštą, siųsti galite dviem būdais: tradiciniu paštu, atspausdintus keturiais egzemplioriais, adresu konkursui „Šiuolaikinė literatūrinė pasaka“, Maironio lietuvių literatūros muziejui, Rotušės a. 13, Kaunas, LT-44279, arba elektroniniu paštu, adresu konkursai@maironiomuziejus.lt (konkursui „Šiuolaikinė literatūrinė pasaka“).

Kūrinių aptarimas ir laureatų apdovanojimai vyks 2020 m. balandžio mėnesį, apie tikslią datą laureatus informuosime asmeniškai.

 

Maironio lietuvių literatūros muziejaus informacija

Vienas komentaras

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *