RAŠYTOJO LAIMONO INIO NAUJOS KNYGOS “GYVENIMU IR MEILE TIKIU. BIOGRAFINĖS SAKMĖS” PRISTATYMAI

Rašytojas Laimonas Inis. Mildos Kiaušaitės nuotrauka

 

RAŠYTOJO LAIMONO INIO NAUJOS KNYGOS “GYVENIMU IR MEILE TIKIU. BIOGRAFINĖS SAKMĖS” PRISTATYMAI VILNIUJE IR KAUNE

 

Pastaruosius kelis dešimtmečius rašytojas Laimonas Inis  paskyrė Mažosios Lietuvos istorijos, tautosakos, kultūros klodams tyrinėti. Knyga „Gyvenimu ir meile tikiu. Biografinės sakmės” skirta šviesuoliams, atkakliems kultūros darbininkams. Tai ne išsamūs istoriniai pasakojimai ir ne kruopštus biografinių faktų atkartojimas. Pateikiamas tik vienas kitas, autoriaus manymu, reikšmingas jų gyvenimo epizodas. Šios knygos herojai – rašytojai, kompozitoriai, mokslininkai, dailininkai, kunigai etc., palikę neišdildomus pėdsakus ne tik Mažojoje Lietuvoje, bet visos Lietuvos istorijoje ir kultūroje. Kurdamas jų gyvenimo sakmes, autorius norėjo, kad jie ir dabar būtų šalia ir budintų mūsų sąmonę, skaitytojas patirtų jų kasdienybę, išminties ir meilės galią, dvasios stiprybę. Pasakojimai perpinti senųjų sakmių, dainų, padavimų fragmentais.

VILNIUJE, balandžio 27 d. šeštadienį, 12 val. Nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos Renginių erdvėje, vyks rašytojo Laimono Inio naujausios, dešimtosios, knygos „Gyvenimu ir meile tikiu. Biografinės sakmės“ iš ciklo „Sakmės, legendos, padavimai“ pristatymas. Knyga iliustruota dailininkės Evos Labutytės paveikslais.

Renginyje dalyvaus autorius – rašytojas, žurnalistas, redaktorius Laimonas Inis, dailininkės
Evos Labutytės sūnus Kęstutis Vanagas, skaitovė Vilma Urniežiūtė, Karaliaučiaus lietuvių
bendruomenės pirmininkas Sigitas Šamborskis, taip pat XXVII knygos mėgėjų draugijos
nariai, Medardo Čoboto trečiojo amžiaus universiteto klausytojai, vilniečiai. Renginį ves
XXVII knygos mėgėjų draugijos pirmininkė Dalia Poškienė.

KAUNE, balandžio 28 d. 12 val. Kauno Kristaus Prisikėlimo Bazilikos konferencijų
salėje ((Žemaičių g. 31A), po Šv. Mišių Laimono Inio naujosios knygos sutiktuvės-pristatymas.

Dalyvaus autorius Laimonas Inis, aktorius Petras Venslovas, Kauno folkloro ansamblis „Liktužė“ (vadovė Jūratė Svidinskienė), Karaliaučiaus lietuvių bendruomenės pirmininkas Sigitas Šamborskis. Renginį organizuoja XXVII knygos mėgėjų draugija ir LUMA Kauno skyrius.

KAUNE, balandžio 29 d. 17 val. – Girstučio” bibliotekoje (V.Kudirkos viešosios bibliotekos padalinyje) Laimono Inio naujosios knygos pristatymas. Dalyvaus autorius Laimonas Inis, Karaliaučiaus lietuvių bendruomenės pirmininkas Sigitas Šamborskis, aktorius Petras Venslovas.   

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *