Kaune prasidėjo “Poezijos pavasaris”

Poezija ir šiais neramiais laikais išlieka arti žmogaus. Tą paliudijo jau 62-ojo tarptautinio festivalio “Poezijos pavasaris” atidarymas Kaune, subūręs miesto poetus ir poezijos mylėtojus. Jūsų dėmesiui – Indrės Bagdonės fotoreportažas iš atidarymo šventės Kauno valstybiniame muzikiniame teatre.

Projektą finansuoja Kauno miesto savivaldybės programa “Iniciatyvos Kaunui”.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *