Kaune prasidėjo “Poezijos pavasaris”
Poezija ir šiais neramiais laikais išlieka arti žmogaus. Tą paliudijo jau 62-ojo tarptautinio festivalio “Poezijos pavasaris” atidarymas Kaune, subūręs miesto poetus ir poezijos mylėtojus. Jūsų dėmesiui – Indrės Bagdonės fotoreportažas iš atidarymo šventės Kauno valstybiniame muzikiniame teatre.
Projektą finansuoja Kauno miesto savivaldybės programa “Iniciatyvos Kaunui”.




















































