KVIEČIA JAU 22-ASIS ALDONOS RUSECKAITĖS ROMANO “EMMI” PRISTATYMAS

Kazlų Rūdos Jurgio Dovydaičio viešoji biblioteka 2023 m. vasario 10 d. 17 val. kviečia į rašytojos Aldonos RUSECKAITĖS penktojo biografinio romano “EMMI”: Vinco Mykolaičio-Putino gyvenimo moterys” pristatymą. 

Tik praėjusių metų pabaigoje Lietuvos rašytojų sąjungos leidyklos išleistas romanas jau tapo tikru bestseleriu, skaitomiausiu, populiariausiu ir perkamiausiu. Rašytoją susitikimams ir pokalbiams apie knygą, Vinco Mylokaičio-Putino gyvenimą ir kūrybą kviečia respublikos bibliotekos, kultūros centrai, vyksta tiesiog varžytuvės. Akivaizdu – Aldona Ruseckaitė parašė itin vertingą, nežinomais dokumentais ir prisiminimais paremtą knygą, sugebėjo perteikti sudėtingą poeto charakterį ir gyvenimo vingius. 

Rašytoja geranoriškai stengiasi atsiliepti į kiekvieną kvietimą, nors, be abejo, tai didžiulis krūvis, dvasinių ir fiziniu jėgų reikalujantis pasišventimas. Prieš eilinį knygos pristatymą  A. Ruseckaitė sako: “Susitiksime Kazlų Rūdoje. Tai bus 22 “EMMI” pristatymas… Jau laikas būtų diskutuoti, ar reikalingi knygų pristatymai, kaip jie vyksta, kas kam kada su kuo kodėl… Turiu milžinišką patirtį. Niekur nesisiūlau, esu kviečiama, ne visur galiu nuvažiuoti. Kvietimai tarsi įpareigoja gerbti kviečiančiuosius. Bet kol kas palieku šį klausimą atvirą, tegul ateina pavasaris – matysiu, ką jis pasakys, kuo sužydės… Tada diskutuosime!”

Kazlų Rūdos Jurgio Dovydaičio viešojoje bibliotekoje (Vytauto g. 21, Kazlų Rūda) A. Ruseckaitės romano pristatyme kartu su autore dalyvaus ir vakaro metu romantišką nuotaiką kurs žinomi atlikėjai Birutė Pavalkienė (fortepijonas) ir Valdas Andriuškevičius (klarnetas), bei pradedantis, tačiau labai talentingas atlikėjas Dovydas Stralkus (vokalas).

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *