Kauno rašytojams vadovaus Gediminas Jankus

Naujasis Lietuvos rašytojų sąjungos Kauno skyriaus pirmininkas Gediminas Jankus. Mildos Kiaušaitės fotografija

2019 m. spalio 1 d. Kauno menininkų namuose įvyko ataskaitinis-rinkiminis Lietuvos rašytojų sąjungos Kauno skyriaus susirinkimas. Rašytojai išklausė ir patvirtino skyriaus vadovo Vidmanto Kiaušo-Elmiškio ataskaitinį pranešimą apie pastarųjų ketverių metų nuveiktus darbus ir rūpesčius, taip pat jam talkinusios tarybos ataskaitą. Sveikinimo žodį tarė Lietuvos rašytojų sąjungos pirmininkė Birutė Jonuškaitė, ji kalbėjo apie valstybės kultūros politikos problemas, kylančius iššūkius, bendruomeniškumo svarbą, pasveikino jubiliejinius gimtadienius švenčiančius Violetą Šoblinskaitę-Aleksa, Stanislovą Abromavičių ir Rebeką Uną. Miesto savivaldybės kultūros skyriaus vardu S. Abromavičiui šiltą žodį tarė Vida Jasaitytė.

Dėl Lietuvos rašytojų sąjungos Kauno skyriaus pirmininko posto varžėsi poetė, dramaturgė Dovilė Zelčiūtė ir prozininkas, dramaturgas, literatūros ir teatro kritikas Gediminas Jankus. Balsų dauguma išrinktas G. Jankus.

Į Lietuvos rašytojų sąjungos Kauno skyriaus tarybą išrinkti rašytojai Erika Drungytė, Ieva Rudžianskaitė, Aldona Ruseckaitė, Gvidas Latakas, Tomas Kavaliauskas ir Viktoras Rudžianskas, jai vadovaus pirmininkas G. Jankus.

B. Jonuškaitė padėkojo dvi kadencijas atsakingai ir kruopščiai dirbusiam V. Kiaušui-Elmiškiui, skyriui vadovausiančiam G. Jankui linkėjo atkaklumo ir ištvermės.

M. Kiaušaitės ir G. Jankaus fotografijos

 

Lietuvos rašytojų sąjungos Kauno skyriaus informacija

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *