Kauną užlieja Poezija

Gegužės 12 d. Nacionaliniame Kauno dramos teatre įvyko Tarptautinio poezijos festivalio Poezijos pavasaris-2019 atidarymas. Dalyvavo: poetai Erika Drungytė, Gvidas Latakas, Lina Navickaitė, Enrika Striogaitė; aktoriai Inga Mikutavičiūtė ir Gintautas Bejeris. Pianinu grojo Mintautas Krūminš. Vakaro metu skambėjo ne tik dabartinių Kauno poetų, bet ir klasikų posmai. UAB „Kauno spauda“ generalinė direktorė Elena Bakanauskienė šiemet tradicinį prizą įteikė poetei Linai Navickaitei už eilėraščių knygą „Po mirksnio atspėčiau“ (Kaunas: Kauko laiptai, 2018), poetas, dailininkas Gvidas Latakas įvertintas Irenos Mikuličiūtės dailės galerijos-studijos prizu už spalvingiausią kūrybą – dailininko Romano Averincevo pieštu portretu. Vakaro vedėjas – Lietuvos rašytojų sąjungos Kauno skyriaus pirmininkas Vidmantas Kiaušas.

Mildos Kiaušaitės fotografijos

Vienas komentaras

  • Ačiū už renginį teatrui.Ačiū dramos teatro aktoriams ir poetei Enrikai Striogaitei.
    Bet…bet…ir vėl nuvylė gerbiamasis teatro bilietų tikrintojas-labai nemandagus žmogus.Nuo jo ne daug atsiliko ir į teatro salę įleidžianti moteris.
    Na o pianistas…tegul jis dar atsigauna…
    Jo mamytė…poetė Erika Drungytė…Arogancija liejosi per kraštus…Skaitydama eiles,rankos beveik neištraukė iš kišenės..Matyt,toks įvaizdis…

    Mielieji,mes visi darome didelius darbus,bet nebūkime dievais.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *