Prozos kūrinių konkursas-varžytuvės

Druskininkų savivaldybės viešosios bibliotekos fotografija

Druskininkų savivaldybės viešoji biblioteka kviečia prozininkus dalyvauti konkurse-varžytuvėse(toliau – Konkursas), skirtose Druskininkų krašto kūrėjo Ričardo Gavelio kūrybai atminti. Konkurso tikslas – skatinti prozininkus prisiminti Ričardo Gavelio kūrybą, supažindinti su prozos kūriniais visuomenę, įtvirtinti kūrėjo poziciją kultūrinėje aplinkoje. Konkurso uždaviniai – duoti postūmį lietuvių prozos raidai, paskatinti debiutuoti naujus talentus, aktyvinti ir skatinti Druskininkų krašto gyventojų domėjimąsi literatūra, norą skaityti. 

 

KONKURSO SĄLYGOS:

  1. Teikiami aukštos literatūrinės ir meninės kokybės prozos kūriniai (rankraščiai).
  2. Rankraščio teksto apimtis neturi viršyti 15 tūkst. spaudos ženklų su tarpeliais.
  3. Priimami tik nauji, originalūs, jokia forma anksčiau nepublikuoti prozos kūriniai.
  4. Kūrinys, dalyvaujantis konkurse, turi būti atsiųstas iki š. m. rugsėjo 18 d. elektroninio pašto adresu: bibliotekadrusk@gmail.com arba metodinis@druskininkai.mvb.lt
  5. Konkursui pateikti kūriniai negrąžinami.
  6. Konkurso darbų nei organizatoriai, nei vertinimo komisija nerecenzuoja ir nekomentuoja.
  7. Konkurso dalyviai sutinka, kad nuotraukos ar videomedžiaga su asmeniniu atvaizdu iš apdovanojimų ceremonijos ar kitų su konkursu susijusių renginių būtų publikuojamos viešai ir naudojamos rinkodaros tikslams.
  8.  

Konkursui pateiktus kūrinius vertina ir laureatus išrenka konkurso vertinimo komisija,  skelbiami pirmosios, antrosios ir trečiosios vietų laimėtojai. Laimėtojai bus apdovanojami atminimo dovanomis.

Konkurso organizatorius – Druskininkų savivaldybės viešoji biblioteka, konkurso  partnerė – Lietuvos Rašytojų sąjunga.

Papildoma informacija teikiama tel. 8 (313) 52358  ir el. paštu  direktore@druskininkai.mvb.lt bei tinklalapyje www.bibliotekadruskininkai.lt 

Organizatorių informacija

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *