Aforizmų konkursas Jurgiui Gimberiui atminti

Jurgis Gimberis. Mildos Kiaušaitės fotografija

Lietuvos rašytojų sąjungos Kauno skyrius skelbia aforizmų konkursą, skirtą šmaikštaus satyriko, aktyvaus mokesčių mokėtojo, gyvosios lietuvių kalbos subtilybių ir niuansų eksperto Jurgio Gimberio (1938 11 05–2018 12 31) atminimui.

Primename, kad aforizmas – tai trumpas, įtaigus posakis, kuriuo vienu ar keliais sakiniais netikėtai ir taikliai išreiškiama konkreti mintis, pateikiama originali idėja ar nuomonė.

Ne mažiau kaip 20 ir ne daugiau kaip 40 savo aforizmų iki kovo 23 d. siųskite el. p. kaunorasytojai@gmail.com, laiško temoje įrašę KONKURSUI. Visi aforizmai privalo būti viename dokumente, kurio pavadinimas – autoriaus VARDAS_PAVARDĖ.

Kūrinius vertins kasdienybės paradoksų kolekcionierė poetė, dramaturgė, eseistė Dovilė Zelčiūtė-Gimberienė, linksmaplaučiai aštrialiežuviai žemaičiai poetas Gvidas Latakas ir poetas, eseistas, šaipokas Algimantas Mikuta bei lyriškai ironiškas poetas, šaipokas Vidmantas Kiaušas-Elmiškis.

Nugalėtojus skelbsime balandžio 1 d., o įdomiausius kūrinius publikuosime svetainėje https://kaunorasytojai.lt/. Sumanymo rėmėja Lietuvos rašytojų sąjungos leidykla tris konkurso laureatus apdovanos leidinio sudarytojos Dovilės Zelčiūtės-Gimberienės pasirašytomis Jurgio Gimberio kūrybos rinktinėmis „Kolizija“ (Vilnius: Lietuvos rašytojų sąjungos leidykla, 2019).

Konkursas neturi jokių amžiaus, lyties, tematikos, geografinių ar dar balažin kokių apribojimų. Vienintelis ir svarbiausias vertinimo kriterijus – jūsų kūrybiškumas!

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *