NOVELIŲ RANKRAŠČIAI NEDEGA. LITERATŪROS VAKARAS VELIUONOJE

Literatūros vakaro dalyviai – bardas Saulius Lapėnas, aktorius Petras Venslovas, rašytojai Gediminas Jankus, Violeta Šoblinskaitė Aleksa, Gasparas Aleksa

 

NOVELIŲ RANKRAŠČIAI NEDEGA. LITERATŪROS VAKARAS VELIUONOJE

Veliuonos kultūros centre įvyko literatūros vakaras “Novelės rankraščiai nedega”, vykstantis kasmet iki Veliuonos novelės premijos įteikimo (premija teikiama kas penkeri metai).

Pagavus, jaukus ir nuoširdus pasibuvimas, kurį subūrė nenuilstanti tokių vakarų organizatorė ir iniciatorė, rašytoja Violeta Šoblinskaitė.  Ji ne tik vedė vakarą, pasakojo apie atvykusius kolegas rašytojus bei menininkus, bet ir paskaitė savo novelę.

Savo trumposios prozos kūrinius skaitė rašytojai, Veliuonos novelės premijos laureatai Gasparas Aleksa, Gediminas Jankus. Buvo prisimintas ir pagerbtas ir satyrikas, prozininkas, vertėjas Jurgis Gimberis (1938 00 05 – 2018 12 31), dar 2014 m. pelnęs Veliuonos novelės (tada – Petro Cvirkos) literatūros premiją. Šiemet, lapkričio 5 jam sukaktų 85-eri. Jo nuotaikingas, giliaprasmes miniatiūras, aforizmus  įtaigiai perskaitė aktorius Petras Venslovas.

Pagal poetų eiles savo sukurtas dainas dainavo bardas Saulius Lapėnas.

Rašytojai Violeta Šoblinskaitė Aleksa ir Gasparas Aleksa

Aktorius Petras Venslovas

Rašytojas Gediminas JankusBradasbBardas Saulius Lapėnas

Rašytoja, vakaro vedėja Violeta Šoblinskaitė Aleksa 

Petras Venslovas,Gasparas Aleksa ir Gediminas Jankus prie G.Aleksos ąžuolo Veliuonos novelės premijos laureatų giraitėjeRašytojas Gediminas Jankus, 2022 m. Veliuonos novelės premijos laureatas, prie savo sodinto (ir prigijusio) ąžuoliuko Veliuonos premijos laureatų giraitėje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *