„Mūzų sambūvis“ kviečia vizualiųjų menų kūrėjus ir poetus ieškoti įkvėpimo drauge

Štai taip atrodo vizualioji rašytojos Aldonos Ruseckaitės literatūrinio įkvėpimo siena. O į ką kurdami žvelgiate, ką skaitote jūs?

 

Festivalio Poezijos pavasaris 2019 Kaune metu galerijoje Antano Žmuidzinavičiaus kūrinių ir rinkinių muziejuje (V. Putvinskio g. 64) įvyks trečioji vizualiųjų menų ir poezijos diptikų paroda „Mūzų sambūvis“.

Kviečiame dailininkus, keramikus, skulptorius, fotografus, tautodailininkus ieškoti įkvėpimo poezijoje, o poetus – vizualiniuose menuose.

Iki gegužės 10 d. siūlykite parodai poezija alsuojančius savo kūrinius. Ypač laukiame darbų, susijusių su kauniečių lyrika, tačiau galimi ir kiti sąlyčio taškai. Vizualinį kūrinį ar jo reprodukciją bei jus įkvėpusį poeto eilėraštį (arba, jei esate poetas, savo eilėraštį ir jus įkvėpusį vizualinį kūrinį ar jo reprodukciją) siųskite adresu kaunorasytojai@gmail.com  

Parodoje – ne daugiau nei vienas vieno autoriaus kūrinys, darbas turi būti paruoštas eksponavimui (turėti pagrindą ar rėmą, pakabinimą).

Gegužės 18 d., šeštadienį, 19 val. – šventiškas parodos „Mūzų sambūvis“ atidarymas ir poezijos skaitymai Antano Žmuidzinavičiaus kūrinių ir rinkinių muziejuje (V. Putvinskio g. 64).

Lietuvos rašytojų sąjungos Kauno skyriaus informacija

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *