LIETUVOS RAŠYTOJŲ SĄJUNGA TĘSIA PARAMOS AKCIJĄ UKRAINAI

Lietuvos rašytojų sąjungos nariai Marius Burokas, Donatas Petrošius ir Laurynas Katkus Lvive perduoda generatorių ir kastuvėlius aktoriui ir savanoriui Jaroslavui Fedorčukui. Perduoti daiktai keliaus į Chersoną.

Norime visiems padėkoti ir pasidžiaugti – Lietuvos rašytojų sąjungos paramos Ukrainai akcija pranoko lūkesčius: per tris savaites paaukota  31 842, 85 Eurų. Galime didžiuotis Lietuvos rašytojų ir skaitytojų sąmoningumu, pilietiškumu ir atjauta.

Įsigytas ir kelionei parengtas visureigis, nupirkta ir pakrauta būtiniausių daiktų, paramos, kurią vėliau paskirstys patikimi savanoriai. Dalis lėšų atiteks nuo okupantų nukentėjusiems rašytojams ir jų šeimoms. Paremtos organizacijos, kurios rūpinasi karo nuskriaustais gyvūnais.

Matydami, kiek daug žmonių aukoja ir girdėdami pozityvius ir paskatinančius atgarsius, ketiname tęsti akciją. Ši rašytojų Mariaus Buroko, Lauryno Katkaus ir Donato Petrošiaus išvyka nebus paskutinė.

Aukojimo akcija pratęsiama iki Trijų Karalių (2023 metų sausio 6 dienos). Viliamės, kad žinia sklis toliau ir aukotojų ratas nesusiaurės.

Lietuvos rašytojų sąjungos literatūros fondo rekvizitai:

Sąskaitos numeris: LT567300010002448298, Swedbank AB, banko kodas 73000, (mokėjimo paskirtis – „Parama Ukrainai“), arba galite aukojamus pinigus atnešti į Lietuvos rašytojų sąjungą, adresas K. Sirvydo g. 6, Vilnius.

Fondui suteiktas paramos gavėjo statusas, tad jam gali aukoti ir įmonės bei bendrovės.

Nesustokime pusiaukelėje, mūsų pagalba labai laukiama. Kiekvieno mūsų indėlis priartina Ukrainos ir mūsų visų pergalę.

Lietuvos rašytojų sąjunga

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *