GVIDO LATAKO “SALOS” ATRASTOS IR PRISTATYTOS GALAUNIŲ NAMUOSE

Poetas, dailininkas Gvidas Latakas

Tikros, pagavios poezijos, netikėtų atsivėrimų ir atradimų kupina popietė vyko A. ir P. Galaunių namuose-muziejuje, į kurią pakvietė P. Galaunės knygų klubas (steigėja ir vadovė – muziejininkė Irma Liauzun) ir unikalus poetas, dailininkas Gvidas Latakas. I. Liauzun pristatė jo naują eilėraščių knygą SALOS. Vyko betarpiškas, nuoširdus pašnekesys tarp G. Latako ir Nacionalinio Kauno dramos aktoriaus, bardo Henriko Savickio, skambėjo abiejų skaitomos poeto eilės iš naujosios knygos, o aktorius dainavo pagal Henriko Radausko, Justino Marcinkevičiaus eiles.
Gvido Latako knyga SALOS, be jokios abejonės, viena ryškiausių šių metų leidinių, autorius ne tik savičiausias nūdienos poetas, radęs originalią, paradoksų ir netikėtumų kupiną išraišką. Jis nuolat primena ir prisimena savo žemaitiškas šaknis. Yra tikras poezijos riteris, narsiai jojantis ant žemaituko per praeitį, ateitį, per salas ir mūsų širdis – tai akcentavo rašytojas, Lietuvos rašytojų sąjungos Kauno skyriaus pirmininkas Gediminas Jankus.

Poetas, dailininkas Gvidas Latakas ir Nacionalinio Kauno dramos teatro aktorius, bardas Henrikas Savickis

Poeto, dailininko Gvido Latako naujoji knyga SALOS 

Nacionalinio Kauno dramos teatro aktorius, bardas Henrikas Savickis

A. ir P. Galaunių namo-muziejaus salonas buvo pripildytas Gvido gerbėjų

Poetas, dailininkas Gvidas Latakas, Nacionalinio Kauno dramos teatro aktorius, bardas Henrikas Savickis ir P. Galaunės knygų klubo vadovė, muziejininkė Irma Liauzun 

Gerbėjų gėlės ir sveikinimai poetui Gvidui Latakui

P. Galaunės knygų klubo vadovė, muziejininkė Irma Liauzun

Petro Vaičiulio fotografija

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *