DOVILĖS ZELČIŪTĖS KNYGOS “AUGAU TEATRE” PRISTATYMAS

Spalio 5 d., trečiadienį, 18:30 val. Nacionalinio Kauno dramos teatro Mažojoje salėje kviečiame į  Dovilės Zelčiūtės knygos „Augau teatre“ pristatymą. Renginį moderuos teatrologė, profesorė Ramunė Marcinkevičiūtė, ištraukas iš knygos skaitys aktorė Rasa Samuolytė.

Kolega, rašytojas ir poetas  Donaldas Kajokas apie knygą sako: „Dovilės Zelčiūtės „Augau teatre“ – literatūrinė autobiografija, šypsninga pirmosios meilės istorija, autorės intelektualinio, dvasinio brendimo ištakos. Galima skaityti ir kaip tam tikros epochos metraštį, ir kaip romaną, ir netgi kaip atskiras išbaigtas, jaukias noveles. Gyvenimas regimas kaip teatras, teatras – kaip ribinės situacijos erdvė su savo karaliais, pranašais, pajacais ir varguoliais – tam tikro laikotarpio Kauno dramos teatro aktoriais, jų šeimomis. Pasaulis teatro artistų vaiko, gavusio „kitos realybės skiepą“, akimis.“ 

Taip pat dalyvaus Oskaro Koršunovo (OKT) teatro vadybininkė Audra Žukaitytė, Nacionalinio Kauno dramos teatro vadovas Egidijus Stancikas, literatūros apžvalgininkas Tomas Vyšniauskas, rašytoja Aldona Ruseckaitė, teatrologė Vitalija Truskauskaitė ir leidyklos „Vaga“ vyr. redaktorė Agnė Puzauskaitė.

Įėjimas laisvas, maloniai laukiame.

Nacionalinio Kauno dramos teatro informacija 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *