Aldonai Ruseckaitei – gimtojo rajono įvertinimas

Rašytoja Aldona Ruseckaitė. Mildos Kiaušaitės fotografija

„Aš nežinau, kas gali būti svarbiau ar brangiau už gimtojo rajono įvertinimą! Dėkoju!!! Myliu!!! Įsipareigoju!!!“ – socialiniuose tinkluose emocijų neslepia rašytoja Aldona Ruseckaitė. Taip džiugiai kūrėja sutinka žinią, kad tapo Prienų rajono savivaldybės apdovanojimų „Dėkingumas“ 2019 m. nominante „Už Prienų vardo garsinimą“.

Nieko nuostabaus – 2019-aisiais pristatydama naujausias savo knygas, kalbėdama apie istorines asmenybes ir kūrybos užkulisius nerimstanti rašytoja sudalyvavo daugiau kaip pusšimtyje renginių įvairiausiuose Lietuvos miestuose ir miesteliuose, bendravo su gausybe skaitytojų, kalbėjosi su žurnalistais.

***

Prienų r. savivaldybės apdovanojimai „Dėkingumas“ įsteigti 2007 m. ir skiriami labiausiai nusipelniusiems Prienų krašto žmonėms už uolų ir sąžiningą darbą, už svarų indėlį kuriant rajono gyventojų kultūrinę, ekonominę, socialinę ir dvasinę gerovę, už reikšmingus neatlygintinus darbus bendruomenės labui.

Iškilminga apdovanojimų įteikimo ceremonija vyks vasario 16 d., minint Lietuvos valstybės atkūrimo dieną, Prienų kultūros ir laisvalaikio centre.

SKAITYTI PLAČIAU>>>

 

Vienas komentaras

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *