Skelbiamas Eduardo Mieželaičio literatūros premijos konkursas

Pakruojo rajono savivaldybė kviečia siūlyti kandidatus Eduardo Mieželaičio literatūros premijai gauti. Eduardo Mieželaičio literatūros premija įsteigta siekiant įamžinti poeto atminimą. Paskutinį kartą ji buvo įteikta 2014 m. poetui Algimantui Baltakiui. Pagal premijos įteikimo nuostatus, premija skiriama už poezijos knygą, išleistą per 5 kalendorinius metus po paskutinės premijos įteikimo, ir teikiama spalio mėnesį. Knygos tematika – Lietuva, jos praeitis ir dabartis, gamta ir kultūra, žmogaus egzistencinės problemos. Kūriniuose turi būti laikomasi tradicinės lietuvių poetikos normų, išlaikoma pagarba humanistinėms vertybėms.

Kandidatus į premiją gali siūlyti kūrybinės sąjungos, kultūros, meno, mokslo ir studijų institucijos, visuomeninės organizacijos, taip pat patys kūrinių autoriai. Jei siūlymą teikia pats autorius, jis turi pridėti kompetentingo asmens ar kūrybinės sąjungos rekomendaciją. Siūlant kandidatą premijai gauti jos teikimo organizatoriui – Pakruojo rajono savivaldybės administracijos Kultūros, paveldosaugos ir viešųjų ryšių skyriui – ne vėliau kaip prieš 2 mėnesius iki numatomo premijos įteikimo turi būti pateikiama pretendentą siūlančio asmens ar institucijos raštiška rekomendacija ir poezijos knyga.

Rekomendaciją ir knygą pateikti adresu: Kęstučio g. 4, 83152 Pakruojis. Kontaktinis asmuo Mindaugas Veliulis, tel. (8 421) 61 696, el. p. mindaugas.veliulis@pakruojis.lt

Organizatorių informacija

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *