Rašytojų rezidencijos Visbyje stipendija adaptacijoms

Baltijos rašytojų ir vertėjų centras (Baltic Centre for Writers and Translators) – tai rašytojams ir vertėjams skirtas tarptautinis rezidencijų centras Gotlando saloje esančiame Visbio mieste (Švedijoje). Centras skelbia paraiškų rezidencijoms su stipendijomis priėmimą. Konkurse gali dalyvauti tie, kurie nori pagal knygą parašyti scenarijų ar pagal scenarijų – knygą. Pildyti paraiškas galima iki šių metų kovo 31 d. Skiriama stipendija siekia iki 1700 Eur.

Centras įkurtas 1993 m. ir nuo tada aktyviai vykdo savo veiklą ir prisideda prie regiono literatūrinio tinklo kūrimo. Čia literatūros profesionalai gali netrukdomi užsiimti savo darbais, bendrauti, susipažinti, aptarti ateities planus, projektus, iniciatyvas. Centre patogiam darbui ir poilsiui įrengta vienuolika kambarių, rezidentai priimami visus metus.

Rezidentai gali naudotis puikiai aprūpinta bendra virtuve, biblioteka, bendromis darbo erdvėmis, rezidencijos patalpose įrengta pirtimi bei namų kino zona, dviračiais.

Pildyti paraiškas gali rašytojai ir vertėjai iš viso pasaulio, tačiau prioritetas teikiamas  literatūros profesionalams iš Baltijos regiono šalių bei Skandinavijos: Lietuvos, Danijos, Estijos, Suomijos, Islandijos, Latvijos, Norvegijos, Lenkijos, Rusijos, Švedijos.

SKAITYTI PLAČIAU (ANGLŲ K.)>>>

Lietuvos rašytojų sąjungos informacija

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *