LAUKIAME PARAIŠKŲ BERNARDO BRAZDŽIONIO LITERATŪROS PREMIJAI GAUTI

Kviečiame teikti paraiškas Pasvalio rajono savivaldybės Bernardo Brazdžionio literatūros premijai gauti.

Bernardo Brazdžionio literatūros premija skiriama Lietuvos autoriui už kūrybinę drąsą šiuolaikiškai įkūnijant Bernardo Brazdžionio kūryboje ryškias žmogiškumo, žmogaus ir tautos laisvės nuostatas, gimtosios kalbos ir gimtosios žemės gyvybingumo pojūtį ir egzistencines žmogaus vertybes.

Premija teikiama Lietuvos autoriui už naują pastarųjų trejų metų aukšto profesinio lygio grožinės literatūros ar literatūrologijos knygą (kūrinį), tiesiogiai susijusį su Bernardo Brazdžionio kūryba bei asmeniu, o taip pat su Pasvalio krašto literatūrine aplinka, tradicija ir asmenybėmis.

Savivaldybės Bernardo Brazdžionio literatūros premijos nuostatai


Kandidatus premijai gauti turi teisę siūlyti Lietuvos leidyklos, meno kūrėjų organizacijos, visuomeninės organizacijos, mokyklos, bibliotekos, taip pat patys autoriai. Paraiškos užpildomos pagal paraiškos formą. Jeigu paraišką teikia pats autorius, jis turi pridėti kompetentingo asmens ar kūrybinės sąjungos rekomendaciją.

Paraiškos forma

Paraiškos kartu su 1 kūrinio egzemplioriumi priimamos iki 2023 m. lapkričio 2 d. Pasvalio rajono savivaldybės administracijoje (100 kab.), paštu adresu Vytauto Didžiojo a. 1, LT-39143, Pasvalys arba el. p. dokumentai@pasvalys.lt.

SVARBU ŽINOTI:

Premija skiriama tik fiziniams asmenims.
Premija skiriama neatsižvelgiant į kitas pretendento gautas premijas.
Premija tam pačiam autoriui antrą kartą neskiriama.
Premijos dydis – 3 000 tūkst. Eur.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *