KULTŪROS IR MENO KŪRĖJAI KVIEČIAMI TEIKTI PARAIŠKAS NERINGOS SAVIVALDYBĖS STIPENDIJAI

Kviečiame kultūros ir meno kūrėjus teikti paraiškas Neringos savivaldybės stipendijai gauti

Neringos savivaldybė kviečia kultūros ir meno kūrėjus teikti paraiškas stipendijai gauti. Paraiškos Neringos savivaldybės stipendijai kultūros ir meno kūrėjams priimamos nuo 2023 m. spalio 16 d. iki 27 d. (imtinai).

Gauti stipendijas turi teisę pilnamečiai kultūros ir meno kūrėjai – Lietuvos Respublikos piliečiai, gyvenantys, dirbantys ir (ar) kuriantys Neringoje, jeigu jų veiklos objektas yra kultūra, menas ir jų sklaida, taip pat Europos Sąjungos valstybių ar trečiųjų valstybių piliečiai, jeigu jų veiklos objektas yra menas ar kultūra bei jų sklaida ir jeigu jie tikslingai atvyksta kurti į Neringą ir yra pakviesti Lietuvoje registruotos kultūros organizacijos bei  kultūros ir meno kūrėjai, kurie savo kūrybinę veiklą numatę vykdyti ne kurortinio poilsio ir turizmo sezono metu.

Neringos savivaldybė pageidautų kultūros ir meno kūrėjų paraiškų, kurių kūrybinė veikla arba šios veiklos rezultatai prisideda prie ugdymo klasterio kūrimo Neringoje (inovatyviu kultūriniu-meniniu turiniu praturtina Neringos ugdymo įstaigų mokytojų dalykininkų vedamas pamokas ir neformalaus ugdymo pedagogų programas; mokytojų darbinėje veikloje padeda diegti naujus ugdymo metodus; gerina mokytojų ir mokinių kompetencijas kūrybinių industrijų, meninio bei gamtamokslinio ugdymo srityse; padeda Neringos savivaldybei parengti ugdymo klasterio programą bei jos įgyvendinimo priemonių planą; skatina kitokias klasterio tikslus atitinkančias Neringos švietimo sektoriaus inovacijas). Daugiau apie Neringoje planuojamą kurti ugdymo klasterį „Neringos talentai 2030“ rasite pridedamoje koncepcijoje, kuriai buvo pritarta Neringos savivaldybės tarybos kolegijoje.      

STIPENDIJOS RŪŠIS: individuali stipendija skiriama kultūros ir meno kūrėjų kūrybinei raiškai skatinti.

STIPENDIJOS DYDIS IR MOKĖJIMO TRUKMĖ: 600 Eur per 1 mėnesį, trukmė nuo 1 iki 6 mėnesių (pageidaujamą laiką būtina nurodyti paraiškoje).

2023 metais skirtų stipendijų mokėjimo pradžia numatoma gruodžio mėnesį. Maloniai prašome tai įvertinti planuojant stipendijos veiklas.

 

Daugiau informacijos rasite čia:
https://neringa.lt/gyventojui/naujienos/57/kvieciame-kulturos-ir-meno-kurejus-teikti-paraiskas-neringos-savivaldybes-stipendijai-gauti:630

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *