Virtuali Kauno rašytojų buveinė

lapkritis, 2018

22lapkr18:00Susitikimas su trimis poetėmis18:00 Raseinių g. 26, Kaunas

Daugiau

Renginio detalės

Lapkričio 22 d., ketvirtadienį, 18 val. Kauno Vinco Kudirkos viešosios bibliotekos Z. Kuzmickio padalinyje (Raseinių g. 26) vyks susitikimas su trimis poetėmis, Rašytojų sąjungos (anksčiau leidyklos „Vaga“) konkursų „Pirmoji knyga“ nugalėtojomis Tautvyda Marcinkevičiūte, Vitalija Pilipauskaite-Butkiene ir Greta Ambrazaite.

Tautvydos Marcinkevičiūtės pirmoji knyga buvo išleista 1984 metais (eilėraščių rinkinys „Gyvybės graužatis“). Dabar poetė yra žinoma, išleidusi daug knygų, jos kūryba nuolat publikuojama kultūrinėje spaudoje, almanachuose, skaitoma poetiniuose renginiuose.
Vitalijos Pilipauskaitės-Butkienės „Kvėpuoju“ laimėjo konkursą ne taip ir seniai – 2015, tačiau išskirtine tapo ne tik dėl drąsios, nepatogios kūrybos, bet dėl knygos viršelio dizaino, pakeitusio daug metų ėjusios serijos formą. Šiuo metu Vitalija dirba leidykloje, yra dula, mama ir rašo poeziją.

O Greta Ambrazaitė – šių metų PK nugalėtoja, kurios eilėraščių rinkinys „Trapūs daiktai“ buvo apdovanotas „Jaunojo jotvingio“ premija ir išrinkta tarp penkių geriausių poezijos knygų „Metų knygos 2018“ rinkimuose.

Su poetėmis kalbėsime apie PK konkursą – ką jis davė, ar daug pakeitė gyvenime, kaip keitėsi ar keičiasi konkursas ir poezija (o jų pačių poezija?) ir ar apskritai tokie konkursai yra reikalingi. Autorės skaitys savo kūrybą.

Organizatorių informacija

Laikas

(Ketvirtadienis) 18:00

Adresas

Kauno Vinco Kudirkos viešosios bibliotekos Z. Kuzmickio padalinyje

Raseinių g. 26, Kaunas

Organizatorius

Kauno Vinco Kudirkos viešosios bibliotekos Z. Kuzmickio padalinys

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

X