Virtuali Kauno rašytojų buveinė

balandis, 2019

30bal17:30Susitikimas su „Selfų slėnio“ autore Monika Budinaite17:30 Radastų g. 2

Daugiau

Renginio detalės

Balandžio 30 d., antradienį, 17.30 val. Kauno apskrities viešojoje bibliotekoje (Radastų g. 2, 322 kab.) su skaitytojais susitiks ir savo knygą „Selfų slėnis“ (2018) pristatys Lietuvos rašytojų sąjungos leidyklos autorė Monika Budinaitė.

„Selfų slėnis“ – ketvirtoji Monikos knyga, kurią, anot kūrybinio rašymo lektorės Sandros Bernotaitės, derėtų vertinti kaip plačiajai visuomenei skirtą kokybiškos populiariosios literatūros skaitinį.

Tai keturios istorijos apie šių laikų virtualiuosius herojus: dvasingą vienišių fotografą, vidinius demonus tramdantį nepriekaištingu įvaizdžiu; porą, socialiniuose tinkluose kuriančią idealios šeimos regimybę; kūrybines rašytojos ambicijas giliai į stalčių nugrūdusią mamą, feisbuke dokumentuojančią penkiolikmečio sūnaus gyvenimą; ir trisdešimties metų merginą, tikinčią, kad jos ir šalimais stovinčio garsaus režisieriaus nuotraukos yra tramplinas į sėkmės viršūnę.

„Selfų slėnis“ sulaukė nemažai instagramo knygų apžvalgininkų dėmesio. Dalis skaitytojų autorės istorijose atpažįsta save, dalis piktinasi, kiti tuo gyvena, o dar kiti sako, kad taip nebūna. Ar tikrai? Kviesime socialinių mokslų daktarę Jurgą Bučaitę-Vilkę padiskutuoti su autore ir knygos skaitytojais. Renginyje bus galima įsigyti knygų.

Daugiau apie „Selfų slėnį“ geruose skaitymuose: Goodreads

Apie Moniką Budinaitę: Nemunas, Literatūra ir menas, Lietuvos rytas, 15min, Facebook.

Organizatorių informacija

Laikas

(Antradienis) 17:30

Adresas

Kauno apskrities viešoji biblioteka

Radastų g. 2

Organizatorius

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

X