Virtuali Kauno rašytojų buveinė

lapkritis, 2019

21lapkr18:00Nariaus Kairio romano „Toliau nei vandenynas pristatymas“18:00 Laisvės al. 81

Daugiau

Renginio detalės

Lapkričio 21 d., ketvirtadienį, 18 val. Kauno centriniame knygyne „Pegasas“ (Laisvės al. 81) vyks Nariaus Kairio romano „Toliau nei vandenynas“ pristatymas. Drauge su autoriumi knygą pristatys literatūros kritikas Saulius Vasiliauskas.

Narius Kairys – unikalaus talento rašytojas, tvirtai žengiantis į literatūros pasaulį. Jo vardas ir balsas neabejotinai dar bus garsiai girdimas mūsų kultūroje. „Toliau nei vandenynas“ – pirmasis autoriaus romanas, kuriame jis prisiliečia prie paslapties, gaubiančios pradingusiuosius, ir, užuot konstatavęs faktus ar pateikdamas atsakymus, užduoda klausimus: kodėl žmogus keliauja, kas jį verčia rinktis savo kelią, kokios priežastys lemia pasirinkimus, ir, galų gale, kas įvyksta su žmogumi, kai jis pradingsta?

Nariaus Kairio romano pagrindinė figūra – jaunuolis, išsiruošęs į piligriminę kelionę ir dėl vienų ar kitų priežasčių „dingęs be žinios“. „Toliau nei vandenynas“ – dienoraščio forma aprašyta piligriminė kelionė, kuri leidžia pagrindiniam knygos veikėjui ne tik reflektuoti save patį, bet kartu kaleidoskopiškai apžvelgti ir jį supantį išorinį pasaulį.

Organizatorių informacija

Laikas

(Ketvirtadienis) 18:00

Adresas

Kauno centrinis knygynas

Laisvės al. 81

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

X