Virtuali Kauno rašytojų buveinė

spalis, 2020

25spal13:00Maironio skaitymai13:00 Rotušės a. 13, Kaunas

Daugiau

Renginio detalės

Spalio 25 d., sekmadienį, 13 val. Maironio lietuvių literatūros muziejus kviečia į skaitymus – švęsime jau 158-ąjį poeto, kunigo, profesoriaus Jono Mačiulio-Maironio gimtadienį.

Sekmadienį, kai muziejų galėsite lankyti nemokamai, su šeima ar draugais ne tik pasigrožėti Maironio namais, bet ir skaityti jo eiles Didžiojoje svetainėje, kur dar tarpukariu šeimininkas iškilmingomis progomis sukviesdavo daugybę svečių „nuo prezidento iki paprasto kaimyno“.

Koks Maironio eilėraštis jums labiausiai patinka? Paskaitykite jį visiems susirinkusiesiems į skaitymų popietę, o mes išrinksime dar vieną – mažiau girdėtą, gal kiek primirštą, kurių tikrai rasime naujai išleistuose „Pavasario balsuose“. Knygoje sudėti visi poeto eilėraščiai, todėl tikrai išgirsite ką nors netikėto!

Popietės pabaigoje išrinksime gražiausiai, įtaigiausiai skaičiusįjį ir apdovanosime – gražusis „Pavasario balsų“ leidimas, kurį puošia fotografuoti Maironio rankraščiai, kuriame rasite visus poeto eilėraščius ir jų nebeteks ieškoti kituose leidiniuose, taps viena vertingiausių jūsų bibliotekos knygų.

Ateidami nepamirškite apsauginės veido kaukės, laikykitės saugaus atstumo ir higienos reikalavimų.
Lauksime Jūsų!

Knygos leidimą iš dalies rėmė Lietuvos kultūros taryba.

 

Organizatorių informacija

Laikas

(Sekmadienis) 13:00

Adresas

Maironio lietuvių literatūros muziejus

Rotušės a. 13, Kaunas

Organizatorius

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

X