Virtuali Kauno rašytojų buveinė

spalis, 2019

18spal17:0018:30Kūrybinio rašymo dirbtuvės su Aušra Kaziliūnaite17:00 - 18:30 Vilniaus g. 31, Kaunas

Daugiau

Renginio detalės

Spalio 18 d., penktadienį, 17 val. „Sakramento“ bažnyčioje (Vilniaus g. 31) vyks PUOTOS kūrybinio rašymo dirbtuves su lektore Aušra Kaziliūnaite.

REGISTRUOTIS>>>

Dirbtuvių dalyviai susipažins su pastabumo lavinimo technikomis, stiliaus tobulinimo pratimais, turės galimybę išbandyti save atlikdami kūrybines užduotis. Dirbtuves ves, savo patirtimi bei patarimais dalinsis bei į klausimus atsakys rašytoja Aušra Kaziliūnaitė.

Aušra Kaziliūnaitė – rašytoja, poetė, filosofė, performanso menininkė. Yra išleidusi keturias poezijos knygas. Praėjusiais metais Aušros kūrybos rinktinė pasirodė anglų kalba. Savo pasirodymu atidarė 2018 m. Londono knygų mugę, savo kūrybą atliko tokiuose pasauliniuose poezijos centruose kaip britų The Poetry Society, Niujorko Poets House ir kt. Aušra yra pelniusi daugybę Lietuvos literatūrinių apdovanojimų, o jos angliška poezijos rinktinė „The Moon Is a Pill“ (vertė Rimas Užgiris) literatūros eksperto Jade Will buvo įtraukta į įdomiausių anglų kalba pasirodžiusių Baltijos šalių knygų penketuką. Menininkės eilėraščiai versti į 14 kalbų. 2018 m. remiama JAV vyriausybės rašytoja dalyvavo vienoje prestižiškiausių rašytojų rezidencijų International Writing Program. Ajovos universitetas jai suteikė Honorary Fellow in Writing vardą. Aušra, taip pat, yra pagrindinė Vilniuje vykstančios knygų mugės ir literatūrinio festivalio „Paviljono“ knygų savaitgalis“ programos sudarytoja bei kuratorė.

Nuotraukos autorė: Dovilė Dagienė

Organizatorių informacija

Laikas

(Penktadienis) 17:00 - 18:30

Adresas

„Sakramentas“

Vilniaus g. 31, Kaunas

Organizatorius

PUOTA

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

X