Virtuali Kauno rašytojų buveinė

birželis, 2020

11birž18:30Knygos Jonas ir Adolfas Mekai: „Gyvenimo lai(š)kai“ pristatymas18:30 V. Putvinskio g. 55, Kaunas

Daugiau

Renginio detalės

Birželio 11 d., ketvirtadienį, 18.30 val. Nacionaliniame M. K. Čiurlionio dailės muziejuje (V. Putvinskio g. 55, Kaune) įvyks knygos Jonas ir Adolfas Mekai: „Gyvenimo lai(š)kai“ pristatymas. Renginyje dalyvaus knygos dailininkas ir sudarytojas Kęstutis Pikūnas, kino režisierius Audrius Stonys bei Biržų bibliotekos Jono ir Adolfo Mekų palikimo studijų centro atstovė Indra Drevinskaitė.

Avangardinio kino krikštatėvio, filmininko ir menininko Jono Meko ir jo brolio — bendraautoriaus, kūrėjo ir kino režisieriaus Adolfo Meko gyvenimo retrospektyvos: iš Niujorko megapolio į Semeniškių kaimą. 320 puslapių leidinio formatas — nestandartinis. Dvigubuose puslapiuose esantys laiškai ne tik sujungia dviejų brolių gyvenimo kelionę, bet ir vizualiai pasakoja jų išskirtines istorijas, neįtikėtinas pažintis ir patirtis Amerikoje, kurios susipina su vaikystės ilgesiu ir prisiminimais Lietuvoje.

Baltijos knygos meno konkurse, kuris šiemet vyko Rygoje ir kuriame dalyvavo nacionaliniuose 2019 m. konkursuose apdovanotos knygos, gražiausia Lietuvos knyga išrinkta Jonas ir Adolfas Mekai: „Gyvenimo lai(š)kai“.

 

Papildomą informaciją teikia: Kęstutis Pikūnas tel. 8 623 002 46

 

Organizatorių informacija

Laikas

(Ketvirtadienis) 18:30

Adresas

Nacionalinis M. K. Čiurlionio dailės muziejus

V. Putvinskio g. 55, Kaunas

Organizatorius

Nacionalinis M. K. Čiurlionio dailės muziejus

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

X