Virtuali Kauno rašytojų buveinė

vasaris, 2019

26vas17:30Knygos „Giedrius Mackevičius ir jo teatras“ pristatymas17:30 A. Mapu g. 18

Daugiau

Renginio detalės

Vasario 26 d., antradienį, 17.30 val. Kauno Vinco Kudirkos viešosios bibliotekos Jaunimo, meno ir muzikos skyriuje (A. Mapu g. 18) įvyks knygos „Giedrius Mackevičius (1945–2008) ir jo teatras“ pristatymas.

Renginyje dalyvaus knygos sudarytoja Liucija Armonaitė, G. Mackevičiaus sesuo dr. Gražina Rėgalienė, rašytoja ir režisierė Natalija Demskaja (Maskva), aktorė Virginija Kochanskytė.

Tai knyga apie iškilaus XX a. teatro menininko Giedriaus Mackevičiaus gyvenimą, kūrybą ir jo likimą paveikusį sudėtingą istorinį laikotarpį. Jis, teatro novatorius, pasaulinę teatro istoriją praturtinęs nauju žanru – plastinės dramos teatru. Žymiam kauniečiui, dirbusiam Modrio Tenisono pantomimos trupėje, vėliau besimokiusiam ir kūrusiam Maskvos teatruose, dėl politinių 1972 metų Kauno įvykių nebuvo leista grįžti kurti į Kauną. Monografijoje siekiama atskleisti talentingą, neišsenkamo kūrybiškumo, gilaus dvasingumo ir nelengvo likimo asmenybę.

Renginio metu bus eksponuojama Lietuvos teatro, muzikos ir kino muziejaus fotografijų paroda „Giedrius Mackevičius (1945–2008) ir jo teatras“.

Organizatorių informacija

Laikas

(Antradienis) 17:30

Adresas

Kauno Vinco Kudirkos viešosios bibliotekos Jaunimo, meno ir muzikos skyrius

A. Mapu g. 18

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

X