Virtuali Kauno rašytojų buveinė

balandis, 2018

27bal17:00Knygos „Avižienio algoritmas ir kiti neramūs ritmai“ pristatymas17:00 Kovo 11-osios g. 24, Kaunas

Renginio detalės

Balandžio 27 d., penktadienį, 17 val. Kauno Vinco Kudirkos viešosios bibliotekos Girstupio padalinyje (Kovo 11-osios g. 24) vyks Rimanto P. Vanago knygos „Avižienio algoritmas ir kiti neramūs ritmai“ pristatymas. Renginys skirtas Nacionalinei Lietuvos bibliotekų savaitei.

Renginyje dalyvaus knygos autorius, mokslininkas Algirdas A. Avižienis ir istorikas, habilituotas humanitarinių mokslų daktaras Egidijus Aleksandravičius.

Organizatorių informacija

Laikas

(Penktadienis) 17:00

Adresas

Kauno Vinco Kudirkos viešosios bibliotekos Girstupio padalinys

Kovo 11-osios g. 24, Kaunas

2 komentarai

  • Jūsų tinklalapyje : http://www.kaunorasytojai.lt/events.. , dažnai ir kituose, yra renginio diena, valanda, vieta; o kur metai? Renginys buvo , bus? Mokslo istorijai tai turi pirmaeilę reikšme; kiek gi mes turime ‘pasaulio grandų’; bus juk dar rašoma knygų apie šį profesorių. Bus prisiminta ir „kaunorašytojai.lt“ iniciatyva. O kur magistrui, ar mokslo daktarui 2025-aisiaias aptikti, kad Jūs daug prisidėjote prie šios asmenybės pagerbimo. Ar jis tiksliai parašys datą klausinėdamasis ir pan.
    Linkėjimas būti pavyzdžiu, raginti, priminti ir visiems kitiems „.lt“, kad žinios apie įvykius neliktų vienadienėmis! VISADA NURODYKITE METUS.
    – pagarbiai – Algimantas

    • Gerbiamas Algimantai, ačiū už pastabą, bet metų tekste nėra, kadangi mums svarbiausia renginį garsinti tol, kol jis aktualiausias – t. y. prieš įvykstant, o jau po to metus galite matyti teksto viršuje (šiuo atveju – balandis, 2018).

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

X