Virtuali Kauno rašytojų buveinė

lapkritis, 2019

19lapkr18:00REKOMENDUOJAMEKęstučio Navako knygos „Lyrika plius“ pristatymas18:00 Laisvės al. 81

Daugiau

Renginio detalės

Lapkričio 19 d., antradienį, 18 val. Kauno centriniame knygyne „Pegasas“ (Laisvės al. 81) įvyks Kęstučio Navako sudarytos knygos „Lyrika plius“ pristatymas. Renginio dalyviai: literatūrologas dr. Ramūnas Čičelis, poetės Erika Drungytė, Indrė Valantinaitė, Dovilė Zelčiūtė. Moderatorius – dramaturgas, Lietuvos rašytojų sąjungos pirmininkas Gediminas Jankus.

Šioje knygoje – 66, sudarytojo nuomone, svarbiausi šiuolaikiniai lietuvių poetai ir poetės. Galima knygą vadinti jubiliejinių Atkurtosios Lietuvos metų poetiniu skerspjūviu.

Kiekvienas autorius/-ė knygai atrinko po vieną savo eilėraštį ir parašė to eilėraščio komentarą. Visi komentarai (iš esmės – savarankiški eseistiniai tekstai) rašyti specialiai šiai knygai.

Jie nepaaiškins kas yra poezija, nes tai nepaaiškinama, tačiau komentarų įvairovė rodo, kad į ją einama iš pačių skirtingiausių pusių. Komentarai itin intriguojantys ir daugelį skaitytojų žavės bei stebins.

Knyga tiesiog būtina visų lygių švietimo įstaigų bibliotekoms, apstu medžiagos tiek gimnazistų rašiniams, tiek studentų magistriniams, tiek mokytojų ir dėstytojų apmąstymams. O ir bet kuriam skaitytojui ji suteiks daugybės atradimų džiaugsmo.

Organizatorių informacija

Laikas

(Antradienis) 18:00

Adresas

Kauno centrinis knygynas

Laisvės al. 81

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

X