Virtuali Kauno rašytojų buveinė

rugsėjis, 2019

20rugs14:0019:30Juozo Tumo-Vaižganto gimtadienis14:00 - 19:30

Daugiau

Renginio detalės

Rugsėjo 20 d., penktadienį, minėsime įspūdingą rašytojo Juozo Tumo-Vaižganto gimtadienį. Jau 150!!! Tądien būkime kartu Vaižganto namuose (Aleksoto g. 10) ir Maironio lietuvių literatūros muziejuje (Rotušės a. 13). Visą dieną abu muziejus galėsite lankyti n e m o k a m a i!!!

Taip pat registruokitės į 18 val. vyksiančią interaktyvią ekskursiją-diskusiją „Ką mums kalba Vaižgantas po 150 metų?“

Kreipkitės el. paštu vaizgantas@maironiomuziejus.lt arba tel. nr. 8 37 222371.

J. Tumo-Vaižganto gimtadienį švęsime ir Maironio lietuvių literatūros muziejuje.
• Antro aukšto edukacinėje salėje išvysite dešimtis Vaižganto veidų. Jus nudžiugins spalvingi ir išradingi vaikų piešiniai parodoje „Aš – Juozas Tumas-Vaižgantas“.
• Trečiojo aukšto salėje parodoje „Baltai pražydusiam“ į Vaižgantą pažvelgsite iš įvairių pusių. Pamatysite, koks jis buvo rašytojas, kunigas, politikas, Lietuvos universiteto dėstytojas, visuomenės veikėjas ir net gerasis dėdė, mylėjęs, išmokslinęs savo trijų seserų ir brolio Jono vaikus.
• Parodoje paslėptos edukacinės programos nuorodos Jus nuves į ypatingą dieną 1926 m. Sudėliosite Vaižganto laišką dukterėčiai Bronislavai ir sužinosite, kas dėjosi senamiesčio bute per baisų potvynį. Regis, nuobodu nebuvo…
• 14 val. siūlome neįprastą pietų pertrauką. Visus nemačiusius ar norinčius dar kartą pamatyti filmą „Tumo kodeksas“ kviečiame į muziejaus pirmo aukšto salę. Tokia dokumentika, kuri ir žaismingai intriguoja, ir suteikia daugybę informacijos, reikalauja atidaus žvilgsnio ne vieną kartą, tad laukiame Jūsų improvizuotame kino teatre.

Lauksime Jūsų!

Organizatorių informacija

Laikas

(Penktadienis) 14:00 - 19:30

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

X