Virtuali Kauno rašytojų buveinė

spalis, 2020

27spal15:00Renginys atšauktasREKOMENDUOJAMEJ. Paukštelio literatūrinės premijos įteikimas Petrui Venclovui15:00 Rotušės a. 13, Kaunas

Daugiau

Renginio detalės

Spalio 27 d., antradienį, 15 val. Maironio lietuvių literatūros muziejuje rašytojui Petrui Venclovui už novelių romaną „Grumtynės“ (Kaunas: Kauko laiptai, 2019) bus įteikta Juozo Paukštelio literatūrinė premija. Iškilmingame renginyje dalyvaus rašytojai Petras Venclovas, Petras Palilionis, Viktoras Rudžianskas, aktorė Olita Dautartaitė, taip pat svečiai iš Pakruojo: Pakruojo r. savivaldybės meras Saulius Margis, vicemeras Virginijus Kacilevičius, administracijos direktorė Ilona Gelažnikienė, kultūros skyriaus vedėja Renata Budrienė ir kiti.
 
Renginio metu bus fotografuojama, nuotraukos skelbiamos socialinėje medijoje.
 
Prašome registruotis tel. 8 37 207608. Vietų skaičius ribotas.
 
Ateidami nepamirškite apsauginės veido kaukės, laikykitės saugaus atstumo ir higienos reikalavimų.
 
Organizatorių informacija

Laikas

(Antradienis) 15:00

Adresas

Maironio lietuvių literatūros muziejus

Rotušės a. 13, Kaunas

Organizatorius

Vienas komentaras

  • Petras Venclovas

    Mieli Kolegos!
    Maloniai kviečiu dalyvauti, kas tik galite, kas nebijote koronės. Atvažiuos (bent taip man pažadėjo) galinga pakruojiečių delegacija, taip pat iš Vilniaus atbildės rašytojų pirmininkė Birutė Jonuškaitė, tad norėtųsi, kad Maironio svetainėje būtų kauniečių rašytojų. Juk tai puiki proga susitikti ir pabendrauti, argi ne? Juk dabar pasimatome tik per laidotuves. Mano Gražina žada iškepti tortą, pakruojiečiai taip pat ketina atvažiuoti su vaišėmis. Taigi, mielieji, nuoširdžiai džiaugsiuos matydamas jus antradienį 15 val.
    Kolegiškai jūsų Petras V.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

X